Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet elérni nagyobb eredményt...

Lehet elérni nagyobb eredményt röplabdával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy ideje tanakodtam, hogy milyen sportot válasszak, amit tényleg élvezek is, és eredményt is mutat. Az elmúlt egy hónapban felszaladt rám pár kiló felesleg, mivel a legtöbb szabadidőmet a házban töltöttem. Azonban, múlt héten nekifogtam szaladni, jobban mondva kocogni, viszont nem igen leltem örömömet benne. Ekkor döntöttem úgy, hogy nekifogok röplabdázni, napi rendszerességgel, egy órát. Szerencsére, az öcsém is szereti ezt a fajta sportot, így van akivel játszanom. Azt szeretném kérdezni, hogy egy hónap alatt sikerülhet-e leadni vele pár kilót? Vagy inkább maradjak a futásnál? A suli elkezdtével amúgy is mindegyik háttérbe fog szorulni időhiány miatt, de mégis jó lenne kicsit formába hoznom magam.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 27. 11:37
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Ha csak kimentek a kertbe és ütögetitek a labdát, az annyira nem fog nagy eredményt hozni mint a futás. Ha meg pontosan ütitek és nem kell utána szaladni se, akkor pedig édes kevés. Ha a röpizésben örömödet leled akkor hajrá, de ha fogyni is akarsz vele akkor szerintem lépj be egy egyesületbe, vagy járj el futni mellé.

Sok sikert! :)

2016. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azóta szerencsére sikerült leadnom pár kilót azáltal, hogy változtattam az étrendemen. A röplabdázás háttérbe szorult, ugyanúgy, ahogy a futás is. Most inkább arra figyelek, hogy mit eszek, és ha esetleg időm engedi, tornázok egy fél órát-egy órát esténként. :)
2016. máj. 15. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!