Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet még belőlem profi...

Lehet még belőlem profi labdarúgó?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta focizok, nagyon imádom ezt a sportot, viszont soha nem gondoltam bele, hogy ebből akár még meg is tudnék élni. Most 17 éves vagyok, és most jöttem rá, hogy ha lehetne, akkor én szeretnék egy profi bajnokságban edződő focista lenni. Viszont soha nem játszottam csapatba. Szerintetek van még valami esélyem 17 évesen, ha még nem játszottam csapatban, viszont 6 éves korom óta szinte töretlenül focizok? Válaszotokat előre is köszi.:)

2015. dec. 12. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs. Behozhatatlan lemaradásod van.
2015. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehetne esélyed, ha a következő éveidet feltennéd a focira, minden más dologgal nem foglalkoznál ó, mint például suli, csajok, barátok... ha csak a focira koncentrálnál, minden akörül forogna, akkor lenne esélyed Magyarországon befutni az NB1-ben


keress rá Jamie Vardyra és olvasd el a történetét, hogy honnan hová jutott, abból meríthetsz motivációt!

2015. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!