Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 21 évesen van esély profi...

21 évesen van esély profi focistává válni múlt nélkül, nagy tehetséggel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki 16 évesen megszereti a focit, de sem előtte, sem utána nem focizott "hivatalosan". Otthon keményen dolgozik azon, hogy behozza a lemaradást, és ez sikerül is. 21 évesen már rendelkezik egy átlagos profi labdarúgónak a képességeivel, ráadásul benne van az a zsenialitás is, amitől klasszis játékos lehet.


Nem azokat a válaszokat várom, hogy nem lehet olyan szintre "házilag" eljutni... Az érdekel, hogy van-e lehetőség bemutatkozni ennyi idősen, múlt nélkül valahol.



2015. dec. 19. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy van esély rá, ha valóban rendelkezel ezekkel a megfelelő képességekkel. Egyből profi szinten biztosan nem fogsz bemutatkozni, először kell egy alacsonyabb osztályú csapat (NB III vagy esetleg megye I) amit ugródeszkaként használva felkerülhetsz profi csapatba, hogyha kiemelkedően teljesítesz az adott csapatodban és az egész ligában. Én szegedi vagyok és nem egy példát tudnék mondani olyanra, hogy egy-egy játékosnak volt 1-2 bomba jó éve megye I-ben, vitte is egy NB III-as csapat, onnan meg már sokkal könnyebb megcélozni az NB I-et, hiszen NB III-ban sok NB I-es fiókcsapat van, könnyen felfigyelhetnek a másik csapatok tehetségeire.

Ha bármi kérdésed van, szívesen segítek, van tapasztalatom ezekben a dolgokban, mondjuk én csak 19 éves vagyok, de már sok mindent láttam.

2015. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy van figyeld J.Vardy a leicester csatára pár éve még gyári munkás volt ma pedig elsőosztályban gólkirály
2015. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!