Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hivatásos női kosárlabdázók...

Hivatásos női kosárlabdázók általában tudnak zsákolni? Milyen minimum magassággal van értelme megpróbálni megtanulni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Nem a magasság, hanem a súlypontemelkedés számít. Én nem tudok olyan lányról aki zsàkolni tudna itthon.
2016. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a súlypontemelkedés számít, de valljuk be egy jó nagy súlypontelemekedéssel rendelkező 150 centis lány később fog megtanulni zsákolni, mint egy magasságágához viszonyítva kisebbet ugró 180 centis.
2016. febr. 22. 17:20
 3/4 anonim válasza:

#1-es vagyok.

Teljesen igazad van. Nekünk nőknek messze nincsenek olyan rugók a làbainkban mint a férfiaknak. És nem igazán van olyan 150 cm-es férfi sem aki zsákol.(Termèszetesen van kivétel biztosan, de nem ez a jellemző) Azért a 305 cm elèg magasan van.

2016. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Csak érdekelt, hogy menyire jellemző, mert NBA-s nőket már láttam zsákolni, de általában nagyon magasak voltak. Köszi a választ. :)
2016. febr. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!