Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szólsz a Bayern győzelemhez?

Mit szólsz a Bayern győzelemhez?

Figyelt kérdés
Én annyira örültem neki a végén hogy kiugrottam a kanapéból xD
2010. márc. 30. 22:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igazából egyik csapatot sem szeretem. MU-t kifejezetten utálom így én is nagyon happy voltam :D. Visszavehetnek az arcukból most 1 kicsit..szar bunkerfoci nem jött össze nekik. grat bayern, megérdemeltétek
2010. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
énis hallod ez nem lehet leírni milyen boldog vagyok:D
2010. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
áá azé bírom hogy minden majom a manchestert sztárolta és jó aláírom nem alaptalanul de ennyire lebecsülni bayorokat mint ahogy kommentátorok is tették tök ideg lettem de hát mindegy az a lényeg h NYERTÜNK:D:D
2010. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
T/1 förevör :D
2010. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó meccs volt na....

A visszavágó azért lehet még jobb lesz. Én örülnék a bajorok továbbjutásának. Viszont, ha kiesik a MU, akkor a Barca simán győztes (nem szeretném!)

2010. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Baz.

Tiszta 99es BL döntő volt.

Ne feledjétek:Manchesterben ha 1-0 győz a mu akkor továbbjut.

Hajrá mu :).

2010. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt a meccset vártam már vagy 2 órája és az utolsó 10 percben elaludtam.. Kövezzetek meg.. xD über alles FC Bayern München! :D Meglehet a továbbjutás :)
2010. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
megfogunk:D mi az h elalszóóóó xD
2010. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokra nem megy a Bayern ezzel a győzelemmel, igaz Rooney most 2-3 hétre kidőlt, szal bármi megtörténhet, de nem sok esélyt látok Bayern továbbjutásra. Egyiket se szeretem de akkor már inkább MU. Mondjuk tavaly mind2 csapatot megvertük. :) :P
2010. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utálom a manchestert így nagyon orultem a bayernek, hát még annak hogy Rooney kidőlt :D:D:D hajrá bayern meglesz a továbbjutás!
2010. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!