Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a magyar foci...

Szerintetek a magyar foci válogatott tovább fog jutni a csoportkörből a 2016-os Eb-n?

Figyelt kérdés
Szerintem nagy esély van rá hogy továbbjut 3. helyen.
2016. márc. 4. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
HÁÁHÁÁHÁÁÁ!! Ez jó volt! ;D Bár a humor kategóriába kellett volna írnod a kérdést, de most jót röhögtem, köszi szépen, jó humorod van! ;D
2016. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát..kellene hozzá szerencse, de ha úgy játszanak mint Norvégia ellen akkor simán
2016. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem tovább jutunk!


A magyar válogatott egy rakás szar.

Közel negyven éve nem tudunk kijutni Európabajnokságra.


...Most meg hirtelen sikerül. Szerintem Orbán a FIFA-val is lepaktált.

2016. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó -.-"


A kérdésre: nem. Alapból a harmadik hely nem biztos továbbjutó, Ausztriába meg Izlandon pedig sokkal több jó játékos van, mint idehaza. Azért Izland milyen csoportból jutott tovább? Ha meg kicsit is jártas vagy a mai foci világában, akkor tudnod kell, hogy Ausztriának nagy sztárjai vannak. De le nem fogunk égni, ez amúgy se egy olyan brutál csoport, igazán ütőképes csapat nincs benne, egy egyenletes magas szintet képvisel ez a csoport.

2016. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Martin Szindi válasza:

Nem.

Hacsak nem tesz valami csodát a csapattal Storck és Möller. Vagy nem alakul úgy a többi eredmény is, hogy az nekünk különösen kedvező lesz.

Sokan fintorognak, hogy a létszámemelés miatt vagyunk csak ott, de mondjuk 8 éve nem jutottunk volna ki egy 24-es létszámú EB-re sem. Vagyis már eddig is történt azért valami.

A négyessel egyetértek abban, hogy 1: biztosan nem lesz Mexikó 86 kaliberű kudarc; 2: kiegyenlített a csoport (pontosabban két-két csapat ereje eléggé megegyezik).

Mindenki odavan, hogy ez milyen kedvező csoport, szerintem inkább közepesen. Épp a számunkra legfontosabb kalapból kaptunk egy erősebb ellenfelet, Izlandot. Valószínű erősebb ellenfél lesz, mint mondjuk Románia volt. Pedig a továbbjutáshoz minimum 3 pont kellene, és azt ellenük lehetne a legkönnyebben megszerezni. Csakhogy ők is pontosan ugyanígy gondolkodnak velünk kapcsolatban.

Az viszont jól jöhet, hogy a portugálokkal játsszuk az utolsó meccset. Nekik lehet, hogy már nem lesz annyira fontos, vagy nem csoportelsők, hanem másodikok akarnak lenni. Előfordult már ilyen. Persze, ha az osztrákok megverik őket előzőleg (ami könnyen megtörténhet), akkor meg harapni fognak (nem úgy, mint Suarez).

2016. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maximum egy döntetlen leeshet de a többi tuti vereség. Az meg kevés lesz szvsz.
2016. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai 2:0 győzelem után is így gondoljátok?:D Ne legyetek már ilyen negatívak :)
2016. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A sok Károgó......SZÁNALMAS! Nem hogy inkább bíznának a csapatban!Én bíztam és nem hagytak cserben! CSOPORTELSŐKVAGYUNKBAZZZZZMEEEG!
2016. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!