Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy amatőr budapesti focicsapa...

Hechs20032 kérdése:

Egy amatőr budapesti focicsapatba szeretnék játszani. Hogyan lehet jelentkezni, és hogyan működik ez az egész dolog? (14 éves vagyok)

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 11:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hova kell menni, mit kell mondani?
2016. máj. 28. 11:09
 2/11 anonim ***** válasza:
A focicsapathoz kell menni edzés idején, es elmondod az edzonek hogy szeretnel jelentkezni. Nem olyan nagy dolog.
2016. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És csak úgy felvesznek bárkit?
2016. máj. 28. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, probajatekra fognak hivni valoszinuleg.
2016. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 partizana ***** válasza:
amatőr csapat nem hív próbajátékra nem is teheti, nem tudom Pesten, hogy van de nálunk van mondjuk 6 csapat és abból csak egynek van joga selejtezni, a többinek minden oda térő egyedet föl kell vennie. Az más kérdés, hogy az ügyetlenebb jobban járna ha elküldenék, hiszen gy is az lesz csak sokkal gonoszabb, árnyaltabb módon. Lényeg a lényeg, ha nem az FTC-be, UTE-ba stb.. szeretnél menni fel kell, hogy vegyenek egyből.
2016. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez egyaltalan nem igaz, az edzo dontese hogy felvesznek e.
2016. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 partizana ***** válasza:
14 évesen nem. Utánpótlás csapatban játszom negyedik osztályban. Nyilván nem beszélek hülyeséget.
2016. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 partizana ***** válasza:
Hozzá teszem 1 éves korom óta, nem vagyok ügyetlen, de mikor ide kerültem fényévekre voltam a csapattól, mégis felvettek, hisz fel kellett ó, hogy vegyenek. A szelektáláshoz várásonként egy csapatnak van joga. Gondolom Pesten ez vagy kerületenként vagy néhány kerületenként van.
2016. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De azt honnan tudjam, h mikor és hol, melyik csapatnak van edzés.
2016. máj. 29. 10:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Konyorgom...ma mar mindenkinek van honlapja, ott biztos le van irva. De amugy meg azt sem tudod hogy hol szokott jatszani a focicsapat ahova csatlakozni akarsz? Akkor jobb ha el sem mesz.
2016. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!