Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért német Magyarország...

Miért német Magyarország szövetségi kapitánya?

Figyelt kérdés
Nem értek ehhez, illetve nem is tudom értelmezni. Ki az a szöv.kapitány?Mi a feladata? A miénk hogyhogy német. Ne fikázzatok le legyetek szívesek, tényleg érdekel. Köszönöm

2016. jún. 22. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert a magyar edzők többségének nincs annyi tapasztalata, profizmusa eligazítani egy válogatottat.
2016. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem az számított, hogy német. Dárdai Pál volt az előző szövetségi kapitány, ő hozta magával Bernd Storckot mint az ő segédje. Aztán Dárdainak el kellett mennie, és a helyére került ő. Így történt a dolog.
2016. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
ennyire volt pénzünk
2016. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kettes: rosszul tudod, Storck az MLSZ sportigazgatója volt. Egyébként van igazság abban amit az első írt, nem véletlen hogy olyan edzőkkel érünk el eredményeket, akik nem Magyarországon tanultak (Dárdai, Storck).
2016. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor Strock edzi a csapatot? Németül ? Hogyan értik meg a fiúk? Azt hittem,az edző meg a szövetségi kapitány az más tészta
2016. jún. 23. 00:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Szövetségi kapitányt ugyanúgy szerződtetni lehet, mint mondjuk egy vezérigazgatót. Ha nem találni megfelelőt idehaza, akkor szétnéznek a nagyvilágban, ki volna alkalmas.


Volt már magyar szövetségi kapitánya a közelmúltban a maláj, a litván, a török és a libériai válogatottnak, korábban pedig még többnek.

2016. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Strock edzi a csapatot? Németül ?"


Ő válogatja össze, ő is edzi. Segítsége van Szélesi Zoltán személyében, aki Németországban volt légiós, nyilván fordít. Egyébként az öltözőben angolul beszél a játékosokhoz.

2016. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De tegyuk hozza Király Gábor pl beszél németul, mint ahogy Stieber is, es meg szerintem sokan masok, mivel német csapatban játszottak/játszanak.
2016. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm
2016. jún. 25. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!