Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elment a kedvem a focitol?...

Elment a kedvem a focitol? Kerlek motivaljatok!

Figyelt kérdés
Most, hogy kint voltam a magyarok az eb-n nagyon megjott a kedvem a focihoz, elhataroztam hogy szeptembertol focizni jarok. De most hogy kiestek elment a motivaciom es ez eletcelom, kerlek segitsetek hogy visszajojjon a kedvem a focihoz! Legyszives ne vegyetek el jobban a kedvem! Koszonom 13/l

2016. jún. 26. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

A magyar válogatott miatt motiváltnak lenni? Hát... Ez olyan mintha egy pingvintől akarnál megtanulni repülni.


Inkább nézd ezeket az érveket a foci mellett:

- Egészséges, mert sport

- Csapatjáték, rengeteg új embert ismerhetsz meg

- Ha jó vagy, nyerhettek helyi bajnokságokon

- Erős, és izmos leszel, nagyobb lesz a tűrőképességed

- A fiúk tudnak szurkolni neked :D


Hajrá.

2016. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Igen, csúnya volt ma 4 góllal kikapni, de a magyar válogatottól, a játékosok képességeihez mérten a kijutás is komoly eredmény volt, a 16 közé jutás csoportelsőként meg valóságos csoda.

Egyébként Magyarországon létezik profi női labdarúgás, még ha nem is örvend olyan népszerűségnek, mint a férfi. Tehát ha tetszik ez a sport, akkor hajrá! Persze azért egy "polgári" diplomát/szakmát is kéne szerezni.

2016. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Itt tudod mi a baj? Hogy 13 éves vagy, éretlen! Ha ettől ment el a kedved akkor olyan mintha "anyu most megutáltam a kakaót mert kiborult" történet lenne.

Életcélod és motivációd meg ne egy válogatottra bízd és múljon, hanem máson.

2016. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ezzel most hogyan segitettel nekem? Valamit megszerettem es most csak megrendultem az egeszen. Segitseget kertem...
2016. jún. 26. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Mit akarsz hallani? Száraz tények: a magyarok nagyon ügyesek voltak végig, de ez a mai meccs rosszul sikerült...

Most jobb???!!!

2016. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Motiváció kell? Ha ügyesen színészkedsz a pályán, és eltalálod azt a hatalmas kaput, akkor milliókat keresel.
2016. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz kicsit. Eddig a magyar foci sz@r volt, most meg fejlődünk. Nyilván nem annyira hogy megnyerjük az EB-t. Ha te komolyan hittél benne, hogy döntőig megyünk akkor nagyon sajnállak, de az lehetetlen lett volna. Szeresd tovább a focit, mert jobbak vagyunk, büszkék lehetünk rájuk, és biztos vagyok benne hogy ha a fiúk sem adják fel, a következő EB-n a nyolc közé jutunk :)
2016. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!