Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mik az amerikai foci szabályai?

Mik az amerikai foci szabályai?

Figyelt kérdés
ha lehet ne olyan bonyolultan... :)
2008. szept. 30. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Röviden: minél több yardot kell szerezni:)

Hosszabban:

[link]

:)

2008. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól olvastam ezt a wikipédián ezek inkább az amerikai szabályok, a magyarszabályok nem sokban de különbznek ettől.Én tudom mert az első meccsemet én is ezek szerint a szabályok szerint játszottam addig amíg le nem küldtek a pályáról azzal az indokkal hogy más szabályok szerint játszok
2009. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

egyetértek az első hozzászólóval.


OFF:Nálunk a suliban van 3 amerikai tanár, velük játszottunk ilyen de valami nagyon hülye egy sport. Alig értettük h mt kell csinálni pedig az egyik legjobb vagyok az osztályból angolból

2009. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%
a magyar amerikaifutballban NCAA szabályok szerint játszunk. Ezt az amerikai egyetemek használják. Az amerikai profiligában (NFL) kicsit eltérnek a szabályok. A Sport tv az NFL-t közvetíti.
2010. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!