Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol van lehetőség Budapesten...

Hol van lehetőség Budapesten női focira? (23/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Focizni szeretnék Budapesten. Még nem játszottam csapatban, de nagyon szeretek focizni. Nem mondanám, hogy jó vagyok benne amíg még nem játszottam olyannal, aki ténylegesen űzi sportot, de mikor anno gimiben tesi órán fociztunk úgy éreztem van hozzá érzékem. Szeretnék csatlakozni egy csapathoz.

Tudnátok nekem csapatokat, elérhetőségeket adni akikhez lehetne csatlakozni? Ezen kívül bármilyen információért hálás lennék, pl. mikor vannak edzések stb. Első sorban korban hozzám illő csapatot keresek, most 23 éves vagyok. Köszi! :)



2016. dec. 26. 17:21
 1/1 anonim válasza:
A Hős utcánál, a Puskás Laktanyában amikor oda jartam tollasozni, akkor ott volt utánunk női fociedzes is, nemtudom hogy vannak-e még.
2016. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!