Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabda gyűrűt vagy állvány...

Kosárlabda gyűrűt vagy állványt jobb venni? A linkből melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Ezek közül valamelyik csak gyűrű, valamelyik csak gyűrű+palánk, és van amelyik oszlop+palánk+gyűrű. Nyilván egy gyűrűnek palánk híján nincs értelme, a palánkot pedig akkor érdemes oszlop nélkül venned, ha falra tudod tenni. Szerintem neked kellene tudnod, hová akarod tenni.
2010. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hova akarod kirakni. A palánk+gyűrű mindenképpen kell. Ha van hova felszerelni, akkor állvány nem kell, ha nincs hova, akkor kell.

Am egy személyes megjegyzés. Nem tom, hogy te hol laksz, de ahol én lakom ott elég sok pálya van a városba. Nekem is van az udvarban egy palánk, de nem használom, mert mindig inkább kimegyünk valamelyik pályára. Ha van erre lehetőséged szerintem jobban megéri.

2010. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én vidéken lakom itt nincs ilyen lehetőség...

állványt szeretnék venni kb. mennyibe kerül?

2010. máj. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!