Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Itthon magyarországon lehetek...

Itthon magyarországon lehetek irányító 175 cm-el?

Figyelt kérdés
Passzolni elég jól tudok, ezt már mások is megállapították. De az a baj, hogy nem vagyok magas. Itt magyarországon lehetek irányító ilyen magassággal?

2017. jan. 21. 18:15
 1/10 A kérdező kommentje:
A labdaérzékem az jó, emiatt tudok egész jól passzolni.
2017. jan. 21. 18:15
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyarországon*
2017. jan. 21. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz.
2017. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eddie lebaron (orey, 4x probowler) 1.70 volt, de russel wilson is "csak" 5 centivel magasabb nalad. Magyarorszagon 160al is lehetsz iranyito ha pontosan passzolsz es van edzed a jatekhoz :d
2017. jan. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Messi kisebb mint te, és nézd meg, hogy hol van, mennyien ismerik stb. :D :D

Persze hogy lehetsz! :D

Ilyen magassággal csak kapus és Zlatan nem lehetsz :D

2017. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt a gurulós fociról?... Amerikaira gondoltam.. De már elkezdtem edzésekre járni, az edző szerint elég jó vagyok, úgyhogy egyből a kezdő QB leszek.
2017. febr. 10. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:

jaaa :D

Bocs, csak ugye én európai fejjel gondolkodom és mint (majdnem) minden európai, egyből a rendes focira gondoltam :D :D

Akkor nem tudok segíteni mert nem vagyok amerikai focis, még a lényegét sem tudom :P

2017. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár arról hogy "irányító" rájöhettem volna, de én tényleg ilyen semmit tudok az amcsi kézilabdáról :D
2017. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ja, meg ha gurulós foci lett volna, akkor nem is kérdeztem volna meg, oda annyira nem számít a magasság, mint az amerikai fociban az irányítóhoz :D. Mert ott előny, ha magas valaki. Az átlag az 190 cm.
2017. febr. 11. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapból ennyit szűrtem ki a kérdésből hogy "passzolni elég jól tudok" ezért úgy voltam vele, hogy "pfff, ez focis kérdés" :D
2017. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!