Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet, hogy így leadtam...

Hogy lehet, hogy így leadtam a fociban?

Figyelt kérdés

Igaz sosem voltam az a nagyon nagy tehetség...

Megye 1-ben kezdtem ifiben, aztán felkerültem a felnőttbe de ott meccsen nem játszottam, csak edzettem a "nagyokkal". Onnan elmentem egy Megye 3-ashoz, alig alig játszottam, mondták hogy a felnőttbe még gyenge vagyok. Azt otthagytam nem bírtam az edzőt, meg ő sem engem. Persze a Megye 1-esnél már új edző volt szezon közben nem tudtam visszamenni, utána már zéró erőnléttel meg sem próbáltam inkább.

Közben egy városi kispályás csapat (kb közepes erősségű) megkeresett, még az első évben sokat játszottam, a másodikban már hülyén jöttek ki a dolgok, ritkán volt időm menni és amikor mentem teljes keret volt, már itt sem játszottam.

Aztán vagy fél év szünet következett. Ismét egy kispályás csapatnál vagyok, gyengébb az előzőnél és nem bajnokságban játszunk, hanem ilyen-olyan kupákra nevezünk egy baráti társasággal, meg egy-két emberrel kiegészítve (én is úgy kerültem oda)

Már 24 évesen csak a játék öröméért játszok, csak pont most olvastam régi statisztikákat és rossz így belegondolni mennyire leadtam.

Csak kicsit rossz szájízem van, mert van akinek mindig jól jön ki a lépés nekem meg sosem.



2017. jan. 21. 23:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!