Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy mb3-as focista havi fizetése?

Egy mb3-as focista havi fizetése?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
meglehet ebből élni?
2017. jún. 5. 19:07
 2/3 anonim ***** válasza:

MB? jó, nem leszek megmondóember de... na m1


amúgy meg nem, nem igen lehet megélni

de csapata válogatja

tudtam olyan NB3-as csapatot, ahol rendszeres játékkal nettó 150et is össze lehetett szedni (valahol gólpénzzel, valahol erre még rájött a gólpénz), volt olyan, ahol meccsenként 10-30ezer ft ütötte a játékosok markát, megint máshol csak gólpénz volt (1-3ezer / gól), de voltak (vagy vannak) olyanok is, ahol még a játékos fizet havi tagdíjat


csapat méretétől és hátszelétől függ az egész

2017. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 "Hannover96" válasza:

Vannak olyan NBIII-as csapatok, ahol igen csak jól meg lehet élni a fizuból... Konkrét infokat persze nem nagyon fogsz találni (azt a csapatok nem szìvesen adják ki), de többszázezres fizukról hallani. Például az egyik leggazdagabb csapat ebben a bajnokságban a Nyugati csoportot megnyerő ETO FC Győr, ahol többek között a volt újpesti Kabát Péter is játszik. Az ő jövedelme szerintem millió forint körüli lehet... A Középső csoportot megnyerő Budafoknál is vannak volt NBI-es játékosok, ott is 800 ezer-1 millió forintos fizukról hallottam. Kaposváron, a Rákóczinál - amely most egyébként nem jutott fel - 300-500 ezres fizetésekről lehetett hallani.

Persze ezek inkább extrém példák, de a harmadosztályban is ezek szerint van bőven lovetta... Itt Baranyában pl. a megye I-ben is szépen lehet keresni, 100 ezres fizuról is hallani, sőt a megye II-ben vagy akár lejjebb is (!!!) fizetnek.

2017. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!