Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért viselkedik így a haverom...

Miért viselkedik így a haverom? Nem akar edzeni?

Figyelt kérdés

Van egy haverom kispályán focizik, baráti focikról ismerem, ügyes egyébként, de nincs semmi erőnléte. Viszont nekem sok csapattársamra mondja, hogy milyen bénák, meg hogy XY az csak gyors, de nincs semmi esze a játékhoz, és hogy az a lényeg meg a technika és ő néhány hónap alatt elérné azt a szintet ha edzene. Meg ilyeneket mond, hogy az kondizik aki nem tud focizni. Mondtam is hogy jöjjön el hozzánk edzésre.

Aztán kérdezte, hogy mit csinálunk ott és mondom, hogy futás van most, ő azt mondta akkor jön ha játék lesz. Mondta, hogy komolyabb helyen focizott fiatal korában, de hiába járt edzésre mindig olyanok játszottak akik nem jártak edzésekre és akik jóban voltak az edzővel. Azt mondta, hogy ő 25 évesen nem akar küzdeni hogy bekerüljön valahova, ha meccsen kezdő akkor menne.

Egyébként meg ilyen öregekkel focizik, vagy gyerekekkel vagy olyanokkal akik nagyon gyengék. Simán mehetne magasabb szintre.



2018. febr. 16. 14:04
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy irigy azok kinézetére akik kondiznak. Minden ember olyan (én is) hogy lehúzza azokat a nyilvánosság előtt, akik olyanok, amilyenné ő is válni szeretne. Vagy azért keresi a "gyengébb társaságot" a fociban mert ott sikeresnek érezheti magát. Edzeni meg lehet azért nem megy el mert fél hogy ha meglátják rajta a fejlődést akkor mit fognak szólni, ha már eddig azt mondta hogy "aki kondizik nem tud focizni". Vagy lehet hogy tényleg csak úgy van ahogy mondja és tényleg így gondolja, az öregekkel, gyerekekkel való focizást meg azért teszi meg hogy a gyengébb csoport számára ne tűnjön olyan távolinak és elérhetetlennek a jó focisták társasága. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2018. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!