Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen cipőt ajánlanátok...

Milyen cipőt ajánlanátok futáshoz?

Figyelt kérdés
Asics cipőt vennék, de nam nagyon találok leírásokat, hogy melyik tipust mire ajánlják. Olyan kellene, ami gyenge terepre és rövidtávon betonra is jó.

2019. márc. 5. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy heti 2-3 alkalomra lenne, kb 5-15 km-ekre.
2019. márc. 5. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Minimalista cipőt vegyél, aminek szinte nincs sarka, nincs megemelve.
2019. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Bár konkrét tipusokra gondoltam, mert nem nagyon találok olyan oldalt, ahol részletezné, hogy melyik tipus, milyen “terepre” való.

Van egy Nimbus 17-esem, mert pár éve még félmaratonoztam. Ez hosszútávú betonra való, mivel nagyon puha. Van egy Sonoma 2-esem, ez erdei terepre, illetve akadályversenyekre használom. De az utóbbi időben inkább vegyesen futok, többnyire földúton. Oda egyiksem a legmegfelelőbb. Próbáltam utánaolvasni, de nem találok semmit.

2019. márc. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!