Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szeretnék amatőr módon biatlon...

Szeretnék amatőr módon biatlonozni. Hó nincs szóval mi lenne az alternatíva? lőni se tudok. hol tudnék gyakorolni sífutást és lövészetet? iratkozzak be egy lövész egyesületbe?

Figyelt kérdés

#biatlon #Biathlon #sífutás,
2022. jan. 16. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hazánkban nyilván sokkal kevésbé adottak a körülmények hozzá, de azért még a skandináv országokban, ahonnan a biatlon eredetileg származik, sem igaz, hogy lenne sportolásra alkalmas hó egész évben. Márpedig edzeni nekik is kell. Úgyhogy nyáron egyfajta speciális görkorcsolyával gyakorolnak és versenyeznek. Keress rá arra, hogy "summer biathlon"!
2022. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom Magyarországon hogy van, de pl. Ausztriában, Eisenerzben láttam, hogy ki van építve egy kiterjedt aszfaltos pálya, ahol nyári lécekkel edzenek, ahogy 1-es mondja, görkorcsolya szerű, illetve a lövés ugyanaz, van egy erre a célra kialakított lőterük.


Nem tudom ilyen van-e itthon. Igazából az említett helyszínen ők sem tudnak az év nagyobb részében hóban edzeni, igazából csak január-márciusban tudnak, mert a hóviszonyok általában decemberben még nem jók.

2022. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a nyári sizés érdekes,,, és versenyeket is tartanak? Mert ennyi erővel akkor nem kötelező a hó,,,
2023. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!