Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Lehet még belőlem 28 évesen...

Lehet még belőlem 28 évesen jégtáncos vagy műkorcsolyázó?

Figyelt kérdés
Vagy már kiöregedtem? A kori jól megy,koszorúzni meg hátrafelé menni is tudok,meg kicsit forogni is,viszont ugrásokat meg nehezebb dolgokat még nem tudok.Nagyon szeretnék profin megtanulni korizni!
2008. dec. 23. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A 28 év kicsit sok már ehez, de ettől függetlenül meg lehet tanulni. Versenyezni már valszeg nem fogsz, de profin korizni igen. Ahol én élek, ott az 50-60-ok iratkoznak be tánciskolába és még versenyeket is szerveznek nekik. Amúgy irtó aranyosak, ahogy nagymami és nagypapi szép elegánsan nekiáll tangózni. :)
2008. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hivatásos műkorcsolyázásból már kiöregedtél,de igaza van az előttem szólónak,profi attól még lehetsz:))
2008. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%
Persze! Ne add fel az álmaidat! Ki tudja lehet, ki találsz valami új figurát, felfigyelnek rád és híres leszel. Ha pedig versenyszinten nem is fog összejönni, attól még ismerősökkel vagy kisebb (ismerőseid által szervezett) versenyeken még indulhatsz.
2009. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2009. szept. 17. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Versenyezhetsz is adult kategoriában. Ilyen versenyek vannak pl. Budapesten, Miskolcon vagy külföldön (pl. Adult ISU verseny Németországban).
2010. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!