Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Husky-szafarihoz és túrázáshoz...

Husky-szafarihoz és túrázáshoz milyen ruhákat vegyek?

Figyelt kérdés
December végén lesznek ezek a programok, nem tudom milyen ruhákat vegyek, eleve fázós vagyok, meg valószínűleg hideg is lesz. Van snowboard aláöltözőm, de úgy olvastam, hogy az kevés ezekhez. Nem igazán értem ezeket a 5.000 mm - 20.000 mm jelzéseket. Valahol azt írták, hogy merino gyapjús lenne a legjobb. Tudnátok olyat boltokat mondani, ahol lehet ezekre a sportokra megfelelő ruházatot kapni?
2022. nov. 2. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az xezer mm jelzés azt jelenti, hogy milyen erős esőt bír ki. A 3-5000 mm már az átlagos esőhöz elég. Goretexest válassz, amiben nem izzadsz be, de nem is ázol át.


Itt találsz hasznos leírást esővédő ruházatról:


[link]


A Decathlonban is találhatsz megfelelőt, de a Mountex, Nomád és hasonló komolyabb túraboltokat ajánlanám inkább, ha van rá pénzed.

2022. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Google fordítóval nézd meg ezt az oldalt:


[link]


A "REgenjackE" alatt leírják hogy 10e mm vízoszlopnyomás a túrázáshoz már jó, a keményebb túrákhoz kell a 20e.

2022. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

magyarul is van hasznos infó:

[link]

2022. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. nov. 2. 17:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!