Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » NHL-ben 4 a 4 ellen ha az...

Zett40 kérdése:

NHL-ben 4 a 4 ellen ha az egyik csapat gólt szerez, a másik csapatból visszajöhet a kiállított játékos?

Figyelt kérdés
Mostanában nem sok NHL meccset láttam, de emlékeim szerint ilyenkor marad a 4 a 4 elleni játék. Viszont az NHL playoff-ban az Edmonton Los Angeles meccsen a Los Angeles gólt lőtt 4 a 4-ben és az Edmonton játékos visszajöhetett és emberelőnyben voltak utána. Ez egy új szabály?

2023. ápr. 19. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem marad. Ha 2perces kiallitas volt. Ha 5perces akkor marad.
2023. ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszeru a szabaly. Ha golt lo a csapat, az ellenfel kiallitottja visszajöhet, ha 2perces kiallitas volt.
2023. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most néztem egy idei KHL meccset ahol 4 a 4-nél gól volt és maradtak 4 a 4-re. Két kiállított 2 percre volt kiállítva. Úgy emlékszem az NHL-ben is így volt régen.
2023. ápr. 28. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]



Ott egy tablazat. 2perces minor buntetesnel ha az ellenfel emberelonyben golt lo vege a kiallitasnak. Nhlben biztos igy van. Ha egyszerre allitanak ki ket embert akkor nyilvan az nem elonyos gol es marad a kiallitas(szerintem).

2023. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így tudom. Ez valami úgy szabály lehet. KHL-ben is így van. NHL-ben viszont nem. 4 a 4-re gól volt, csodálkoztam is hogy miért lett a másik csapat emberelőnyben. Azonos létszámban lőtt gólnál, miért büntetik a gólt szerző csapatot azzal, hogy utána emberhátrányban lesznek a maradék időre ami a párosból vissza van.
2023. ápr. 29. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ot buntetik hanem a golt kapo csapat kiegeszul.

Miert is kene a sajat kiallitasat annulalni, csak mert golt lottek? Emberhatranyban sem egeszulnek ki golnal.


Full rosszul fogod fel.

2023. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok ez csak az én véleményem hogy büntetik. Azt nem írtam hogy annulálják a gól szerző csapat kiállítását. Maradjanak 4 a 4 ellen. A kérdés az hogy mióta van ez hogy a gólt kapó csapat kiegészül. Jó pár éve elég sok meccset néztem és akkor biztos nem így volt.
2023. ápr. 30. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!