Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síelés egyedül? Vagy érdemes...

Síelés egyedül? Vagy érdemes partnert keresni hozzá? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretek síelni, családdal jártunk is anno többször. Viszont már erre nagyon lehetőség nincs, illetve a barátok sem vevők rá.

Szerintetek érdemes egyedül elmenni? Félek hogy úgy nem lenne olyan jó élmény, mint többen együtt síelni. Vagy érdemes társaságot keresni hozzá? Voltatok már így? Vannak erre csoportok vagy hogy megy?



jan. 21. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Bár én korcsolyázni szoktam, azt is évekig egyedül csináltam. Ha szereted érdemes.
jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fiatal vagy, a túrázós fife facebook csoportot javadlom (fiatal felnottek turaznak...)

Szoktak osszejonni emberek kulonbozo sportokra

febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha társaságban mész akkor van kivel beszélni az autóban van kivel kajálni, meginni egy teát.

A síelés folyamatakor sokszor egyedül vagy, nem mindig értek le ugyanakkor nem mindig egyforma tempóban csúsztok.

Szóval nem rossz egyedül sem.

Én voltam már nekem kicsit unalmas. De nem rossz.

febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!