Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy győzzem meg anyát, hogy...

Hogy győzzem meg anyát, hogy elmehessek síelni?

Figyelt kérdés

Szerinte veszélyes sport és drága is. De ez az egyetlen sport, amit szeretnék űzni (a görkorin kívül, de arra már tanítgat az egyik barátnőm).

Hogyan győzzem meg?

És nem tudtok valami olcsó sítábort?

12/L


2010. nov. 26. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
sajna a legolcsóbb, amit láttam a mostani szezonra, az 59.990,- volt, 6 sínap, 7 éjszaka. Viszont ezekre már egyáltalán nincs hely, sőt, már a drágábbakra is vadászni kell. Mi nov. elején foglaltunk, de így is lecsúsztunk arról, ahova akartunk.
2010. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ó, de kár :( De azért köszi. Talán majd máskor.
2010. nov. 28. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a síelés pillanatnyi fellángolás, értsd meg azt hogy a szüleid nem tudják ezt neked finanszírozni, és nem azért mert nem szeretnék.
2010. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem nagyon veszélye
2010. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pofazoli válasza:
Háát ha az anyagiak miatt nem enged el akkor nem lehet meggyőzni. (ha az én szüleimből indulok ki) De ha érted aggódik akkor ugye mondani kell hogy nem csak te fogsz ott lenni hanem lesz ott nevelő, tanár vagy valaki anyja, apja ilyesmi és ha egyesztetne az adott felnőttel azonnal elengedne.
2010. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a síelés nem a szegényeknek való törődj bele válassz valami olcsóbb sportot!
2010. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Én csak a saját tapasztalatomat szeretném Veled megosztani: Én már 12 éves korom óta motorozom, korizom. 18 éves koromban síeltem először. Ezeket úgy értem el hogy nekem igazán más nem érdekelt(bulik, diszkók..pénz-elverős helyek),így tudtam spórolni és félretenni(és látták rajtam a szüleim, hogy teszek is valamit azért hogy elérjem a célomat).Az indok amivel rá tudtam venni a szüleimet, hogy a baráti körömben is sokan motoroznak. Ezekhez persze elengedhetetlen volt, hogy jó tanuló legyek. Majd 18 évesen befizettek az iskolámban induló 7 napos sítáborba. Itt tanultam meg síelni, jól is ment és nagyon megszerettem. Utána még 1x voltam kollégista osztálytársakkal. Sajnos azóta nincs kivel elmennem síelni..

Tehát a tuti recept:Jó tanulás,kevés buli, sporttársak akik segítenek meggyőzni a szüleidet, hogy annyira nem veszélyes.

Ja és azzal is érvelhetsz, hogy a szabad levegő és a mozgás nem árt!


Sok sikert!

Anita(23)

2011. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondd azt szüleidnek, hogy oké, nem mész síelni, de akkor nyáron szeretnél lemenni haverokkal a Balatonra bulizni meg inni. Ha megkérdik mondd, hogy van a sportos társaság és van a züllő, valamelyikbe tartozni szeretnél. :D
2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Na, eljutottál azóta síelni? A mi sulinkban is szokott lenni, szerintem nem olyan húzós az ára, kb. 60 000 ft, de már lejárt a jelentkezési idő. Ha előbb megtalálom a kérdésed, beszervezlek téged is. Melyik megyében laksz?
2011. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!