Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik Budapesten a legjobb...

Melyik Budapesten a legjobb koripálya ami nem drága, valahol a belváros felé van, lehet menni késő estig is, és megfizethető áron van a korcsolya kölcsönzés is?

Figyelt kérdés
(Nem tudom, minek kellett ezt a honlapot újítani, az óta semmit nem találok meg...beírom a kereső szavakat, és minden más hülyeséget dob ki, de a témában még cak hasonlót se találtam a több 1000 kérdés között amit kidobott...hiába állítom arra, hogy a kérdést nézze csak...-.- jól elcseszték...nah de a kérdésre kérek választ, köszi:))
2011. dec. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen olyan pálya, amely ezeknek a kritériumoknak megfelel. Ami bent van a városban, az eleve drágább, ha pedig még a jég is kitűnő, akkor meg pláne.


Esetleg a Felvonulási téri Koris Farsang megfelelne ezeknek az elvárásoknak, de az csak néhány napig üzemel.

2011. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a Westend tetején a Jégterasz mindnek megfelel. Kérdés, mit értesz "megfizethető ár" alatt. Ott elvileg 1100 a belépő és 600 a korcsolya egy órára.
2011. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 wiwwien válasza:
Szerintem az erzsébeti jégcsarnok a legjobb.Ott nagy a hely,és 1000 Ft a belépő 2 órára, + a koribérlés 750.de ha van korid,akkor egész nap bentlehetsz.én oda szoktam járni,nagyon szeretem:)
2011. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!