Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik magyarországi sípályát...

Melyik magyarországi sípályát ajánljátok EGY NAPRA? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire tudsz síelni. Mi Eplényben voltunk kb. fél napot. (Ausztriába mentünk, és így tudtuk az első napot is kihasználni, hogy Eplényben megálltunk.) Kezdő pálya csak egy van, az is tenyérnyi és olyan tömeg van rajta, hogy egy gombostűt nem lehet leejteni.


A többi pálya viszont használható, bár volt egy-két sárfolt (ez kezdőknek gond, mert nem biztos, hogy ki tudják kerülni). A csákányos lift is izgalmas, nem éppen sima alatta a pálya, és legalább az egyik liftnek túl rövid a nyele (emiatt egyedül nagyon kényelmetlen használni).


Szóval egy napra én ajánlanám ezt a pályát, ha közel van, mert jóval kevesebbet kell hozzá utazni, mint egy osztrák pályához, ergó több időt tölthetsz a síeléssel. Ennyi idő alatt én még nem is untam meg.

2013. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Haladókról van szó, nem kezdőkről.

2013. jan. 26. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Eplény tényleg jó, haladóknak méginkább. Tömeg sincs elviselhetetlenül, de hétvégén sokan vannak. Az egyik szombaton voltak csak tényleg rengetegen, de akkor rendezvény volt.
2013. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mi kb. két éve voltunk és pénteki napon.
2013. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg Mátra? Valaki tapasztalat?

2013. jan. 29. 06:19
 6/10 anonim ***** válasza:
2 éve meg tényleg tömegnyomor volt, de most van egy csomó új pálya és felvonó. A Mátrába is csak hétközben érdemes menni, ha nem akarsz 20 perceket sorban állni.
2013. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Mátrában én Mátraszentistvánt ajánlom,de csak addig míg nyitva lesz a 3-as,de főleg az 1-es pálya,mert a többin csak csúszkálni lehet Pl az 5-ös pálya hétvégén úgy néz ki,hogy fél perc csúszás és lenn vagy,aztán 20perc és már újra csúszhatsz fél percet.

Kékestetőn az északi ma még jó volt,de ha olvad akkor csak a déli marad az pedig lassú....cserébe most teljes hosszában síelhető(1800m)

2013. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Akkor így összegezve szerintem Mátraszentistván a legjobb, olcsóbb is, és talán jobbak is a pályák!
2013. febr. 1. 09:30
 9/10 anonim válasza:
Esetleg még a Visegrádi sípályát próbáld meg! :)
2013. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
EPLÉNY!!!!!
2013. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!