Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Pesten miért kell az edzőterme...

Pesten miért kell az edzőtermekben első belépéskor személyesadatokat megadni és miért készül fénykép?

Figyelt kérdés
Erre vmi jogszabály kötelezi az edzőtermeket, ha kérem törlik az adataim?

2016. febr. 22. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:

hat nem tudom.gondolom amikor mesz,es adnak kulcsot,akkor tudjak hogy ki vagy.mert ugye ugyan az lehet a neve 6000 embernek,de nem nezhetnek ki ugyan ugy.(veletlen)

es igy konyebb azonositani.de ez az en elmeletem cska.

2016. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaja, ha nincs arckép, akkor egy bérlettel bemehetne 5 ember is.

Így ki van zárva.

2016. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A csalások kivédése a cél. +Ha kéred, törlik az adataidat, de nem veheted igénybe a szolgáltatást. Sőt,ha lejárt a bérleted és nem újítasz, akkor alapból törölni fogják az adataidat.
2016. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb helyeken a "Wellness Gate" vagy más hasonló programot használnak a vendégek nyilvántartására, és ez így működik. Kisebb helyeken még ma is az megy, hogy a bérlet egy papírkártya, amire ráírják a nevedet. Ott nem is kérnek annyi adatot.
2016. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de én nem bérletet hanem napijegyet vettem, h kipróbáljam a termet.
2016. febr. 22. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A napijegyet is a "Wellness Gate" rendszer adja. A Welness Gate-ben a napijegy tulajdonképpen egy egy alkalmas bérlet. Általában rá is írja a cetlire a hátralevő alkalmak számát, ami bérletnél számít. De a napijegyen is rajta szokott lenni, hogy hátralevő alkalmak száma: 0.
2016. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Magyarországon szokás, hogy ismeretleneket szemétként kezelnek, LSD: tipikus a trejtett számokat nem fogadok kifejezés
2016. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!