Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogyan kellene fejlesztenem a...

Hogyan kellene fejlesztenem a korcsolyázást? (freestyle)

Figyelt kérdés

Szeretnék freestyle-ozni de egyelőre csak az előrehaladás megy. Nem tudok hátrafelé korizni vagy farolni és semmi mást.

Mivel kellene kezdenem? Mit kellene először megtanulnom és hogyan? Esetleg lenne olyan Nyíregyháza-Debrecen környékén aki személyesen is segítene elsajátítani ezeket a dolgokat?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 5. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, van a 2 legalapabb trükk a csillag és a crazy (nemtudom mi a hivatalos nevük, mi így hívjuk). A csillag itt 2:42-től: [link]

Itt pedig a crazy 2:19-től: [link]

Ja, hupsz nagyon előreszaladtam, ezeket amiket linkeltem csak kicsit később, előbb nemárt megtanulnod koszorúzni előre és hátra is, farolni és kitapasztalni az egyensúlyodat a korid tapadását stb. Ezekre a dolgokra magadtól kell rájönnöd, fogsz esni, sokszor nemfog sikerülni, de ha sokat gyakorlod akkor menni fog és később már nyomathatod akárcsak én ;)

Ha valami kérdésed van még akkor nyugodtan írj akár privátban is :)

2017. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj el hokizni egy ket honapra utana a freestyle is siman fog menni.. tapasztalatbol mondom..
2018. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!