Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál max után érdemes új...

Naturál max után érdemes új kihívásokat keresni? Hegymászás, vadvízi evezés, barlangászat?

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én miután elértem szinte mindent a testépítésben a régi álmommal az öttusával kezdtem foglalkozni.

Csak nem bírt el a ló :(

2019. szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. A csajok számára sokkal menőbb leszel,mint a testépítéssel.
2019. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt azért kétlem.

Ez úgy igaz, hogy felépítesz egy komoly testet és aztán ez után vágsz bele más sportba. Úgy ok.

Amúgy ha a nőknek választaniuk kell egy testépítő és mondjuk egy 65 kilós wing tsunos, vagy 70 kilós nyeszlett hegymászó között akkor nem kérdés kit választanak...

2019. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nyeszlettek a hegymászók
2019. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már naturál maxot elérő embert? A naturál maxot nem úgy lehet elérni, hogy "már 2 hónapja nem fejlődök, akkor elértem"... A legjobb naturál versenyzők /az országban is/ 15-20 ÉV edzésmúlttal rendelkeznek, és még tudnak újat, fejlődést felmutatni! Majd ha ennyi ideje edzel, és fel tudsz mutatni olyan eredményeket mint a legjobb naturál testépítők, esetleg akkor kezd el azon gondolkozni, hogy lehet elérted a maxot... Persze a kérdésedből egyből lejön, hogy troll kérdés, így a választ nem is igazán neked szánom, hanem inkább azoknak a vékony /sovány/ srácoknak akik azt hiszik, 2-3 év alatt elérték a naturál maxot, pusztán azért mert kevés a tudásuk ahhoz hogy tovább fejlődjenek... Ennyi idő alatt max annyit lehet elérni naturálba, hogy úgy mozgatod a súlyzókat mint ahogy a pálcikaemberek a rajzokon... /tisztelet a kivételnek/
2019. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!