Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hazudják magukat magasab...

Miért hazudják magukat magasabbnak a testépítő versenyzők?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben találkoztam több magas szintü versenyzővel. Az egyik azt írja magáról, hogy 175 cm magas, de mellettem állt és lehet 165 cm. A másik 180 cm-t hazudik, de mivel én biztosan tudom hogy 181 cm vagyok, a srác mellém állva lehetett 172 centi.

Volt egy nagyon vicces találkozás is, a 178 centis nagyarcú versenyző akkora volt élőben, mint a 162 centis barátnőm :D


Mire jó ez a hazudozás? Sokakkal találkoztam akik az igazat mondják, írják, de nagyon sokan kamuznak. Szerencsére többségben azok akiknek amúgy sincs túl jó hírük.


2019. okt. 15. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Szégyennek tartják magukat múltjukat hibáikat adottságaikat, ez fő okok egyike a tróger emberek viselkedéséhez .De mivel nagyobb sz3lesebbek ezáltal kisebbek látszanak .
2019. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!