Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne még kerekebb a...

Hogyan lehetne még kerekebb a fenekem? Milyen mozgással?

Figyelt kérdés

[link]

Most így néz ki kb, de nemsoká lesz a szalagavatóm, és szeretném ha még formasabb lenne.


2019. okt. 19. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég fura szögből készült a kép! ha nyújtott lábbal fotóznád jobban lehetne látni, hogy milyen szinten tartasz.

Kondizol egyébként? Vagy mit teszel a kerekség érdekében?

És mennyi idő az a "nemsoká"?

2019. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Nem kondizok. Guggolásokat és kitöréseket szoktam végezni. Az a nemsoká december 13-an lesz. Tudom hamar elrepül az idő, de szeretném picit formába hozni magam.
2019. okt. 19. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

annyiból amit most látok eléggé formában vagy! :D


folytasd amit eddig, illetve fekvő pozícióban, talp a földön, térd felhúzva és csípőelemeléseket, ha be tudod akasztani valahova a lábad, akkor térden állva a lábad hátra akaszd be és egyenes felsőtesttel dőlj előre lassan, "fekvőtámaszba", lökd vissza magad, és ezt minél lassabban, koncentráltabban kell/fogod tudni végezni. lépcsőn vagy valami magas dologra fellépéseket (egy lábbal külön külön, kitöréshez hasonlóan), illetve próbálj meg egy lábon leguggolni, azt gyakorold. Lehet még kutya pózban lábkitolásokat hátrafelé végezni, lábemeléseket oldalra, illetve állva is láblendítéseket hátra.

Statikus gyakorlatként csinálhatsz olyat, hogy széles terpeszben "leülsz" a levegőben, mintha motoroznál, egyenes háttal és ezt tartod.

2019. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

"...Margaréta, drága kis cseléd

Forogjon a segged mint a Singer varrógép!"


A forgó mozgás a kerekedést nagyban elősegíti.

2019. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felhúzás, nehéz súllyal, 3-5 ismétléssel.

Erőemelő srácként 3x formásabb seggem van.

2019. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. #5-ös, most írta, hogy nem kondizik. Meg gondolom nem erőemelő.

Szerintem nagyon rendben van a popsija, formás, van rajta elegendő zsír is, finom lehet. Átlaghoz képest nagyon jó. Előző nőmnek hasonló volt.

2019. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!