Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző akinek hiányzik...

Személyi edző akinek hiányzik elől 4-5 foga attól még lehet jó szakember?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Oszinten szolva, aki ennyire igenytelen magara, azt nemcsak szemelyi edzokent, hanem kb. sehol mashol sem fogjak komolyan venni.
2019. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Sam Pilgrim

Ellenpélda.


Ő a félisten, mégis hiányzik a foga. Lenne pénze pótolni.


Ennyit a közhelyes megjegyzésekről.

2019. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez a csavo hogy jon ide? Mi koze a testepiteshez es a szemelyii edzeshez?

Kerdezo nem tudom, nem lattam meg fogatlan szemelyi edzot. De igenytelenseg az biztos.

2019. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ő is oktatott, igaz ő sportot és nem testépítést.


Igénytelenség mögött nem tudod mi van, nem tudod, miért olyan a foga és ez alapján a mozgás- és edzési kulturáját becsmérled. Ha neked egy bájgúnár kell, szerezz olyat. Nekem fontosabb, hogy szakmailag legyen értékes és nem érdekel, milyen a felszíne. De ha te neked a felszín fontosabb, te döntésed.


Azt állítani, hogy összefüggés van a hiányzó fog és a testépítési, edzői tudás között, nem állja meg a helyét.

2019. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Figyelj mar ember, a kerdesben elol 4-5 fg hianyarol van szo. Erted, nem egyetlen hianyzorol, hanem 4-5-rol, raadasul elol, ahol azonnal feltunik. Ahhoz aktivan kellett am (nem)tenni, hogy ilyen legyen, pl. elhanyagolni a szajhigienet, nem-megallitani a folyamatot mielott tobb fog is aldozatul esik, ilyesmi.
2019. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy boxolni, balsetet szenvedni...
2019. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!