Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Gorilla sports termékekkel? Edzőpadod szeretnék venni, de még nem használtam, így nem ismerem a termékeket.

Figyelt kérdés

Konkrétan erről lenne szó:

[link]



2019. dec. 28. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy sima pad + allvany jobb lenne. Tudnal ugy guggolni is stb. Ez a szett szerintem nem jo...cementes tarscsat biztos nem vennek. Az allvanyt + padot kb 60bol kitudod hozni, a maradek 30t meg koltheted súlyra, amit érdemesebb használtan megvenni jofogasrol. Amugy a márka szerintem bőven jo hobbi felhasznaloknak ,de ez a szett elég gagyi. Ebay, Amazon ahol olcson vannak sima allithato padok, egesz joteherbirassal ( 250kg).
2019. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En 18ert vettem padot Ebay-rol, Mirafit a márkája. Nem nagy marka, de nekem tokeletesen megfelel :D Most meglestem gyorsan az allvanyokat, 40 korul mar egesz jokat talalsz. A sulyok azok amiket nehez joaron beszerezni, eleg sokaig nezelodtem mire hasznaltan szereztem annyit amire szuksegem van. Újan horror áron vannak a sulytarcsak, kb ketszer annyi mint használtan, edzes szempontjabol meg teljesen mindegy hogy kicsit kopott-e vagy csillog villog.
2019. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!


Közben találtam a itt a környéken egy házilag készített (30 éve nyuzzák és nem látszik meg rajta) szinte mindenes edzőszerkezetet (fekvenyomás, guggolás, húzódzkodás, tolódzkodás, csigás le-fel húzás, lábhajlítás, stb... szóval kb mindenre is jó) így inkább annál tettem le a voksomat. Ez szerintem engem is kifog szolgálni. Nem mellesleg mindent beleszámítva még olcsóbb is.


Még egyszer köszönöm Nektek a gyors válaszokat!

2019. dec. 28. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is most nézegetek egykezes súlyzókat. Kizárólag otthoni edzegetésre. Nem akarok feltétlenül minden forintot megspórolni, mert nem azon múlik. A Gorilla Sports is szerintem jónak néz ki, de sosem rendeltem még semmilyen súlyzókat, tehát nincs is tapasztalatom, mi az úgymond nyereséges, vagy mi éri meg. Még ami szimpatikus, az a GazoFitness. Magyar cég, és elég szines a választék. Aztán ki tudja?
2023. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!