Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlagos genetikával mennyi kb...

Átlagos genetikával mennyi kb a 3 fő gyakorlat 1 ismétléses elérhető maximuma?

Figyelt kérdés

Jó edzés és kajával azt olvastam, hogy

fekvenyomás testsúly*1,6-1,7

guggolás testsúly*2

felhúzás teestsúly*2,2-2,4


Tehát ha én 170 centi vagyok akkor egy viszonylag alacsony testzsírral kb 75kg-os testsúlyt érhetek el, ha minden igaz és a reális olyan 120 körül fekvenyomás 150 körüli guggolás és 170-180kg-s felhúzás? Vagy ezt így nem lehet számszerűsíteni, mert mindenkinek van olyan gyakorlat, amiben lehet, hogy ezeknél a számoknál erősebb, másban meg jóval elmarad ettől?


2020. jan. 14. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

azért ez inkább a nagyon szar genetika

több év kemény munkával simán ezek fölé tudsz menni

nekem nagyon nem felhúzásra van teremtve a testem (hosszú láb rövid kar) és még így is elértem a 2.6xtskg-t

de ez csak egy példa.

aki azoknál ragad le amiket te írtál az általában nem a genetikai határ elérésének jele

2020. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Naturalban durvan igen, de kis testsullyal feljebb is lehet menni, foleg a guggolasnal es a felhuzasnal.

Az pedig netto baromsag, hogy ez a szar genetika. A legtobb 90-100 kilos nem nyomkod 120 korul, nemhogy egy 70 kilos. Versenyen nyomnak 160-70 korul hasonlo testsullyal szarrakokszolva, efivel.

2020. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

na igen, én nem éppen átlag kondis szemmel néztem

persze, egy random kommersz kondiban nem fognak 4 tárcsát nyomni, mert a 98%a az oda járóknak nem tud normálisan edzeni, főleg ha elérnek egy haladó szintet...

natúrban a 2.5x/2x/3x ts s/b/d egy teljesen reális cél hosszú távon. (Hosszú táv alatt értek mondjuk 10-15-20 év edzést)

2020. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az persze már más téma hogy a legtöbben nem húzzák ki 5 évig az edzést koxolás nélkül
2020. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát nekem 85 kilósan 120-130 kilókat kellene nyomogatnom fekve?


Ezeket ki találja ki? Én negyed éve edzegetek hobbi szinten és 50-60 kilóval szoktam csinálni. Szerintem felejtsd el ezt a hülyeséget és saját magadhoz képest mérd a teljesítményed.

2020. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

negyed év az semmi, kb egyenlő a nullával

több mint 15 éve edzek natúrban, nem kis ismeretségi köröm van, higyj nekem hogy egy 2x alatti ts erőemelő szemmel nem egy nagy teljesítmény még natúrban sem

persze átlag szemmel sok munkát és elkötelezettséget igényel de mint mondtam, nem pumpálgatós hobbikondis szemmel nézek

2020. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nézem a helyzetet*
2020. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és mivel a kérdésben genetikai határról van szó, szerintem nem nagy probléma hogy ilyen szemmel nézem
2020. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!