Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani jó zsírégető...

Tudnátok mondani jó zsírégető gyakorlatokat, étrendkiegészítőt, vagy valami hasznos oldalt ahol megfelelő étrendet lehet találni fogyáshoz? 19/f

Figyelt kérdés

Mindig is duci voltam,majd mostanra jártam edzőterembe,és igazából azt vettem észre, hogy erősödtem, de mégis zsíros vagyok,bár abból is ment le jócskán.

Kezdő vagyok,de az alapgyakorlatok,”alap izom” megvan,minden testrészemen nagyon jól érződik a formás izom,csak van bőven zsír ami elfedi

🙁

Kb 10kg minusz kéne..a hasamon 3/4cm zsír van karomon is érződik,hogy pl a bicepszem már “eláll a belső könyökömtől” vagy hogy írjam😂hogy 2 ujj befér,de nem látszódik a zsírtól..igazából mindenhol kicsi van a régi káros életmódomból:/

Hasznos fogyókúrák,kiegészítők,edzés bármi jöhet ami jó zsír gyilkos és nektek bevált😊



2020. febr. 29. 12:10
 1/9 anonim válasza:
7%
Ha fogyni akarsz futni és úszni menny ne edzőterembe. Az nem fogyaszt hanem formáz. Egyél korpás barna kenyeret. Ne maradjon ki a reggeli. Vacsora 6 óra vagy az előtt legyen utána már ne egyél. Edzőtermet azután ajánlom miután kicsit látszik az úszás/futás hatása. Ha fáj a térded a futástól, akkor úszni menny. Nagyon formás izmokat csinál viszonylag rövidsz idő alatt. Ha nem tudsz úszni, menny tanfolyamra, hidd el megéri. Mozogsz akkor nyilván sokkal többet és többet akarsz majd enni, de ne vegyen a kísértés, tartsd be a diétát!
2020. febr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

#1 Jó isten. Honnan szedted ezt a sok baromságot???!!!!


Kérdező! Kalóriadeficit kell a fogyáshoz

2020. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

1#


Ez tökéletes ha súlyt akar veszteni nem csak zsírt. :D


Amúgy olyan új regisztráció, hogy még % sincs a neve mellett szóval nagy valószínűséggel csak egy troll akit bannoltak és újra regisztrált vagy teljesen új a témában és tényleg azt hiszi normális tanácsot adott.


Mindegy, ezt légyszíves ne csináld kedves kérdező!!!

2020. febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos átestem a ló túloldalára,kb reggel 6 delutan4 es kb este 7-8 fele eszek de ez kb 1-1 szemdvics,valaki ennyit eszik csak reggelire,szóval magyarán napi kb 1000-1500 kaloriat viszek be,a kb 2500-as elégetett kalóriához és mar raktaroz a szervezetem...és bár már 15-kg lement még 10 kéne a sportos alakhoz,de most vagyok 190/83 és a 73 elég kevés,de könnyen hízok,így inkább leadom és utána izommal,ha jönne +zsír nem olyan nagy gond.

Akkor mit tegyek,ha nem tanácsos az elsőt kovetni?

Futasrol en is hallottam jókat.

2020. febr. 29. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:

190 cm-hez 73 kg akarsz lenni?

Az még lányoknak is kevés.

Az ideális súlyos kb. 85 kg lenne szerintem.

2020. febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem fogyókúráznod kéne, hanem izomtömeget növelni.
2020. febr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen izmot kellene,de van rajtam bőven 10 kg zsír így előbb attól szabadulnék meg,tömegelésnél úgyis zsír is jönne fel.

Most vagyok 82-3 és 23% a tzs-m..

Sosem mozogtam..a kajálasról semmit nem tudok,ezért irtam a kerdést.

2020. febr. 29. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megnezed az elozo 150 ilyen kerdest, mindenre vaszt kapsz. Kaloria deficit(-500/nap), mozgas. Ennyi
2020. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De irtam hogy -1000 van naponta,és már semmit nem fogyok,se nem hízok,megálltam fél éve..
2020. márc. 2. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!