Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok nektek bevált...

Mondanátok nektek bevált mozgásformákat fogyáshoz amiket lehet csinálni a négy fal között is? Mit és mennyit mozogtatok?

Figyelt kérdés

Az előtt is voltak rajtam kilók de home office alatt is feljött még több. A helyzet miatt négy fal között elvégezhető módszerek lennének a jók. Tudom, hogy az étkezés még lényegesebb, mit és mit nem ettetek?

F/26, 185 cm magas, 95 kg



2020. ápr. 21. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eljárok futni és kint az udvaron ugrókötelezem. Ha bent edzek a szobában, akkor ugrálós feladatokat végzek. Pl 4 ütemű. De elkezdtem megtanulni shuffle dancet, ami eléggé megizzaszt. Illetve erősíteni is szoktam. Nagyon sokan tartanak facen live edzéseket, azt is csinálom, illetve youtube is tele van teljes edzésekkel.
2020. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Seta
2020. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!