Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történne ha "gyengébb"...

Mi történne ha "gyengébb" edzésprogram mellett figyelnék a többi fontos tényezőre?

Figyelt kérdés

Elég sokat olvastam az egészséges életmódról és ebben ugye fontos szerepe van a mozgásnak, viszont ami tőlem távol áll a hosszú és nagyon kemény edzések. Mivel én alapból focizok, és próbálok minél változatosabban edzeni. PL. egyik nap csak futás, csak húzódzkodó nap, fekvőtámaszok különböző variációi, has, tartásjavítógyakorlatok, külön láb, szóval nem az hogy lemegyek kondiba és akkor hétfő mell, kedd hát, szeda láb stb stb. Nem akarok sok időt szánni rá, se pénzt, csak egészségesen mozogni.


Viszont amit fontosnak tartok a normális mennyiségű és minőségi kaja, ha szükséges táplálékkiegészítő is, vitaminokat omega 3 at szedek. És ugye még a normális alvás. Plusz a tiszta élet (dohányzás, éjszakai élet, alkohol nélkül).


Tehát ha mondjuk nem lenne egy profi programom, akkor ilyen "bohóckodással" (mert tudom fog jönni ilyen válasz is) mit lehet elérni?



2020. ápr. 29. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Haaaat nem hiszem hogy olyan nagy valtozas lenne, hisz az izomzatod nem fog kapni akkora impulzust,hogy fejlodjon :(

Illetve ilyen hogy egeszseges etel nincs, nincsen definialva, ha kaloria tobbletben vagy no a testomeges, ha deficit akkor csokken illetve az abszolut nullanal stagnal :)

2020. ápr. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt vedd tudomasul, hogy jol programozott sulyzos vagy sulyokkal vegzett edzes nelkul nem leszel izmos, foleg naturban. De azt egy szoval sem mondtad, hogy izmos szeretnel lenni, szoval ezen es az eros fizikumon kivul barmit elerhetsz.
2020. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy ne lenne olyan hogy egészséges étel?

mondjuk egy hamburger, pizza vs halétel, csirkemell, salátával sok zöldséggel

2020. ápr. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!