Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha pl hétfőn van egy maxolós...

Ha pl hétfőn van egy maxolós guggoló edzés akkor a pénteki guggoláson jobb, ha nem megyek 60-70% fölé?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán mehetsz fölé.
2020. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem guggolsz minden heten maxot, akkor mehetsz.
2020. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden héten maxot guggolok
2020. máj. 19. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a tervet sem értem teljesen, így tanácsot sem tudok adni. Egyéni adottságoktól, regenerációs képességektől, étrendtől, pihenéstől stb sok mindetől függ. Erre neked kell rűjönnöd.
2020. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A max alatt mit is értünk? 1rm? Mert akkor kox nélkül boritékolható a túledzés, a nem is olyan távoli jövőben. Péntektől hétfőig csak két nap telik el, amit ha végig pihivel töltesz (és még ott a maradék fél nap)... és mindened patent annyira amennyire ehhez a sporthoz szükséges akkor talán elég lehet. De akkor is necces. Életvitel függő.

Esetleg ha csak heti két edzésed van...

Én nem erőltetném ezt. Az erőemelők sem szoktak mindig maxolni. Megmaradnak 85-90%-on, ahol még megy 2-3 és a csúcsot meghagyják a színpadra.

2020. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor inkább csütörtökre kéne rakni a másik guggolást.


Nem rendes guggolásból maxolok, hanem csak variációból. Kb úgy terveztem, hogy 3 hétig csinálok egy variációt és a 3. héten maxolok belőle, aztán lecserélem egy másikra. A másik meg csak egy könnyű, kis súlyos, technikai gyakorlós guggolás lenne.


Ezt az új módszert a PWB-sektől láttam.

2020. máj. 20. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!