Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétás sörök diétában?

Diétás sörök diétában?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata ezekkel?

Valóban jobb ezt fogyasztani diétában?

Illetve tényleg ilyen kevés kalória van bennük?

[link]

ezt néztem pl



2020. jún. 23. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nahát, ilyet még nemis láttam. Itthon is kapható?
2020. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 helyen igen
2020. jún. 23. 09:41
 3/5 A kérdező kommentje:
ugyismegvezel de elég drága nemtudom mennyire kamu
2020. jún. 23. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamunak nem hiszem, hogy kamu, van egy rakás ilyen light sör, amerikában van nagy divatja. (Budweiser select, Bud light, Coors light, stb...)


27 kalória van amúgy egy deciben. Egy átlag világos sörben 40-50.

0.33-as üvegnél egy ilyen egy Pilsnerrel szemben (44 KCal/dl) 56 kalóriával kevesebb. 90 vagy 146... Valahol máshol eldugnám inkább... :)



A tököm aki számolgatná... Inkább igyál valami jó kisüveges sört, mint ezeket a vízízű cuccokat. :)

2020. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha izomépítés a cél, akkor ne igyál ilyet sem. Ha már elérted a célt és már szinten tartasz csak, akkor meg mértékkel de normális sört innék. Max a következő héten jobban meghúznám az edzéseket hogy a sok üres kalóriát elégessem.
2020. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!