Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, nektek melyik testalka...

Lányok, nektek melyik testalkat tetszik legjobban, hogy néz ki legjobban egy fiú?

Figyelt kérdés

Vékonyan, sportosan vagy izmosan?


Vékony: [link]

Sportos: [link]

Izmos: [link]



2020. dec. 31. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Egyik sem. Nekem a mackós pasik jönnek be, akiknek van testük, nem úgy néznek ki, mint egy fűrészbak, vagy egy felfújt lufi. Az azért fájdalmas, hogy beraktad Győzikét, te troll.


(Nem kérek privátokat, házasságban élek.)

2020. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
98%
Hát ezek szerintem nagyon hülye példák.
2020. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm a válaszodat, tényleg a mackós testalkatot kifelejtettem.


Mackós: [link]


#2, itt nem a példákon van a hangsúly, hanem a testalkatokon, hogy nektek melyik jön be legjobban egy fiún.

2020. dec. 31. 10:26
 4/19 anonim válasza:
96%
Egyik sem valahogy. Viszont a képek közötti tartományban talán.
2020. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Gratulálok az agyatlan baromnak, aki lepontozott. Fejre is állhatsz lufihuszár, akkor is undorító a kinézeted.
2020. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
unatkozó kocka gyereknek nincsenek barátai, aztán még szilveszter napján is itt teszi fel az idióta kérdéseit. sajnállak tesó.
2020. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6, írásképedből látszik, hogy nem lány vagy. Minek trollkodsz, ne írj ha nem hozzád szólt a kérdés.. Vagy ennyire sok időd van?
2020. dec. 31. 12:15
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A vekony (de nyilvan nem ezen az idiota kepen :D), illetve valami atmenet a vekony es a sportos peldad kozott. Nekem a sportoskent linkelt alkat mar inkabb izmos, tul sok.
2020. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 valami ilyesmire gondolsz?

[link]

2020. dec. 31. 13:02
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon vicces vagy. Amúgy egyik sem, inkább azt szeretem, ha van egy kis pocak. Az a lényeg, hogy ne látszódjanak a bordái, de ne is folyjon szét a hájtól, minden köztes eset oké. Az izmosak kifejezetten taszítanak valamiért.
2020. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!