Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt tudom magam...

Mennyi idő alatt tudom magam kigyúrni olyan szintre hogy lássák az emberek hogy " ezzel az emberrel nem lehet kikezdeni" ? 24/F

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Naturálon az emberek többségének nem sikerül elérnie azt a szintet.
2021. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, max zsírosan leszel igazán "nagy", de egyébként is MINEK? Mármint ha bizonytalan vagy ilyen szempontból, akkor inkább végezz valamilyen küzdősportot. (Na meg csinálhatod is a kettőt együtt.)


Nem akarok álszent lenni, nyilván nekem is számít a kinézet, de natty-ként ami reális az a "jól nézek ki meztelenül" szint és szerintem ez is a normális ha az ember rendben van mentálisan.

2021. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
A felpuffasztottakat, megy egy közepes szálkás kyos vagy thaiboxos agyoncsapja.
2021. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Adtol h ki van gyurva valaki nem tud bunyozni.. naturalba nemnagyon tudsz elerni "tekintelyt parancsolo" testalkatot.
2021. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Semennyi idő alatt.Es ajánlom inkábv,hogy jol tudj futni.Akkor is,ha küzdősportoló Bruce Lee vagy.Nem számít ugyanis,bárkit le tudnak nyomni,ha akarják!!

Van egy ismerősöm ,nem irom le a nevét.Elég annyi,h európa bajnoki aranyérmes bírkózó volt.

105 kg os volt akkoriban es egy másik. nagydarab birkózóval autóztak éppen,mikor vki eléjük vágott.Ökölrázás,miegymás..A lényeg hogy utolérték valami lámpánál a csávót.Embereinknél már nyílt is az ajtó.De hamar vissza is ültek,mikor a fazon meglóbált a kezében egy stukkert.

Erről ennyit.

2021. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges ez a szint. Ha okot adsz arra hogy kikezdjenek veled vagy beszóljanak, akkor azt nem fogja az izom megakadályozni.
2021. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Sziasztok gyerökök!

Van az a szint amikor már nem érdekel hogy a csávó karatézik,boxol, vagy tudomisén mit csinál, ha van elég tömeg, odacsapsz és fekszik, min az elemér gyerek az esti altatásnál.

Száz kiló középsuli 1. osztályában voltam, ezzel a magassággal.

Mindig is vonzott az erő, izom, súlyok, ezért lettem kidobó, egy kis kitérő után, amit valahol már leírtam, mikor bicaj versenyző akartam lenni.

Ibizára költöztem, mint ahogy jó pár magyar erőemelő vagy bodys, aki pénzt akart keresni abból, ahogy kinéz.

tele van az ottani klubbok többsége magyar kidobókkal.

Sokszor volt mikor bepróbálkoztak nyikhaj gyerekek, de komolyabb társaság is tette már tiszteletét.

Mivel azajtóban én vagyok meg egy másik kollega, ketten nem sokat érnénk, ha 8-10 ember odajön.

A klubban ahol dolgozom van egy elrettentő ember, Vaszij a neve, valami ukrán faluban szedtem össze mikor a főnököt kísértem el valami üzleti beszélgetésre.

Nos Vaszij azzal foglalkozott, mikor megláttam, hogy kocsikat emelgetett,az udvarban.Azonnal satufék, mondtam is a főnknek, odanéz, ilyen ember kell nekünk oda ki.

Vaszij kemény csávó, orosz dianabol tabikon nőtt fel.

Nos ha komoly a baja disukónál, csak kihívjuk vaszijt.

Azóta már nem dianabol tabikon él, felfedezte magának a treni,susi,párosítást.

Van egy 20 kilós olimpiai súlyzórúd abejáratnál.Ha jön pár ilyen agyoniskolázott, jön Vaszij kollegánk, és megmutatja, hogy kell pusztakézzel meghajlítani.

Néha van pár elvetemült akinek még ez se elég.

Ilyenkor finoman kihívjuk őket a parkolóba, és kapnak olyan sajtos tejfölös lángost a nyakukba, hogy van mikor a levegőbe bukfencet csinálnak mielőtt földre érnének.

Béla 48F

147kg

197cm

kar 55-56cm

erőemelő

2021. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A gyuras mellett birkozas meg bjj -re jarj. Az gyorsan szelesit.


Minel tobb kuzdosportot csinalsz,annal lazabb leszel.

Eloszor igazabol azt kellene eler ed lelkileg,h ne legyel celtabla.


En imadom Beci posztjait. Most is olyan jo sztorikat irt le. En olvasnam a blogjat meg a y.utobe csatornajat is neznem :D

2021. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

“ Van az a szint amikor már nem érdekel hogy a csávó karatézik,boxol, vagy tudomisén mit csinál,” ennek valószínű egy oka van. Hogy aki valamit el is ért karatéból, esze ágában nincs emberkedni. Csak a kezdőknek lesz széles a mellény, meg néhányan úgy félúton dan felé szállnak el.

Mielőtt danra mentem, már rég leadtam az arcomból. Aki nálam jóval magasabb szinten van, az meg pláne kerüli a hülyeséget.

Azért hidd el, fültőre, állkapocsra nehéz edzeni.

Lásd Kunklit, ő sem kicsi embernek ment neki, és nyert.


Az ilyen nyikhajok, akik még a kötekedős szinten vannak, szerintem ránézel csúnyán, összeszarja magát.

2021. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7# te nagyon banga vagy.
2021. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!