Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki******ul izmos szeretnék...

Ki******ul izmos szeretnék lenni! Egy életre elegem van a nyámnyila piszkavas ekto alakomból! Nem kell nekem csoda száraz forma, az sem baj, ha úgy néznék ki, mint egy erőemelő. Három év alatt el lehet egy izmos formát érni ilyen génekkel is?

Figyelt kérdés

A növit, inzulint hagyjuk ki, ha lehet. :)


Bocs a hatásvadász, figyelemhajhász fogalmazásért, hogy szándékosan írtam így. Kicsit tele van már a...


...a túlságosan elkényelmesedett tököm.



2021. febr. 16. 23:25
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
17-es: engem is, megköszönném.
2021. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sry de nem szeretek kepet felrakni foleg ilyen oldalra. Meg am is mind1 h en mit ertem el mert mindenki tok mas alapbol is + még ugyanarra a gyartoju cuccra is mashogy reagalnak meg neznek ki az emberek. Olyat is tudok aki szarabbul nezett ki koxal xD meg olyat is aki 3x annyit tolt ugyanabbol mint en megse lett olyan jo. Aki csinalja az majd meglatja.
2021. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Megy az izomépítés, kérdező?
2021. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!