Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kéne edzenem? Mennyi...

Mennyit kéne edzenem? Mennyi idő alatt lehetek látványosan izmosabb?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja oda figyelek az étkezésére, és heti 4x edzek 1 órát (teljes testes edzés) ha van lehetőségem elmegyek futni. Ti mit gondoltok ez elegendő? Amikor elkezdtem picit éreztem hogy van rajtam felesleg, akkor voltam 75kg, most pedig 72kg 19/F

2021. márc. 15. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 170 cm magas vagyok az meg le maradt.
2021. márc. 15. 13:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás közben biztosan nem leszel látványosan izmosabb. Kezdőként a heti három teljes testes edzés elegendő. Ha mindent jól csinálsz, 1 év alatt már látható lesz némi változás. De mindenki máshogy működik. Vannak könnyebben és nehezebben izmosodó emberek.
2021. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyere vissza egy év múlva
2021. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem, hogy eddig jól haladok :)


Okés jövő ilyenkor tali xd ne felejtsd el

2021. márc. 15. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Kalória deficit mindenképp
2021. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vegyél kreatin- monodydrate-ot. Edzés előtt és/ vagy után 1 hét múlva is érezni a fogod a hatását. Mind izomtónusokban, mint erőlétben, erőtöbblet és jobb kiállás. Bármelyik tápkieg. boltban kapsz. Nyáron főleg jó megfelelő étrendel.
2023. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!