Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tari Ádámtól ma vettem tömegnö...

Tari Ádámtól ma vettem tömegnövelő étrendet. Kb. mikor fogja elküldeni? (Elsősorban az válaszoljon aki szintén vett tőle ilyet)

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Időpont érdekel?
2021. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen
2021. máj. 5. 22:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem tole kerdezed meg?
2021. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Tök mindegy. Írd be a gugliba, hogy tömegnövelő étrend és nézd meg az első találatot. Na, ő is azt fogja küldeni.
2021. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Hat gondolom szemelyes konzultacio es allapotfelmeres utan mert anelkul eleg nehez jo etrendet irni barkinek... miert pont tole eleg komolytalan ember meg nem nagyszam 🤷‍♂️ a videoit megnezve is osszerakhattal vna egyet am. De ink tole kerdezd 🤷‍♂️
2021. máj. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan. Miért fizet ezért bárki? Tele a net ilyenekkel, ott van ingyen minden infó, amire szükséged van.
2021. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
De veréb vagy🤦🤭🤣🤣🤣
2021. máj. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ma vagy honlap, de ha minden konzultáció nélkül üld egy pdf et akkor érezd magad átverve.


igazán beszámolhatnál rolla, hogyan is ment a dolog.

2021. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5# 8# biztos hogy nem fog elmenni hozzá személyesen csak azért hogy írjon egy étrendet.


Amúgy én see értem miért fizet ezért bárki, de van egy ismerősöm, aki szintén el fog menni egy edző után, mikor mondtam neki, hogy én összeállítom neki az edzést is meg az étrendet is. A hogy ő nem inkább edző :D mondom jól van, szorjatok a pénzt, aztán majd panaszkodtok, a helyzet az, hogy az ember nem becsüli az ingyenes dolgokat ezért le is szarom ki mit csinál.

2021. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

#9

Hihetetlen amúgy, panaszkodik mindenki, hogy mekkora szar az ország, meg nincs pénz, szarul fizetnek a munkahelyek. Ami igaz, de talán ha nem költene mindenki f@szságokra, egyből lenne több pénz.

2021. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!