Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves lány vagyok, 168 cm...

Kissuti5 kérdése:

16 éves lány vagyok, 168 cm es 62 kg. Formásodni szeretnék, mivel kicsit úgy érzem, hogy sok felesleg van rajtam. Ha elkezdenék edzőterembe járni lehet erre esélyem? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A megadott adatok alapján egyáltalán nem úgy tűnik, hogy "sok felesleg" van rajtad. Persze ettől még eljárhatsz sportolni. Lovagolj, ússz, fuss, túrázz, ami jól esik.
2021. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Ettől a "formásodás" szótól a hideg kiráz. Mintha jelentene bármit is. Ezt honnan tanulták az emberek? :D


Figyelj, kell egy megfelelő étrend, egy osztott edzésterv, és minden renben lesz!

2021. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2021. máj. 11. 17:07
 4/7 anonim válasza:
A fogyáshoz kalóriadeficit kell. De ha sportolnál, ne azért tedd, hogy fogyj, elsősorban élvezd, amit csinálsz. :) Szerintem is fontosabb egy kiegyensúlyozott életvitel ilyen szempontból.
2021. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fuu 168 centis csajok a legjobbak :) azzal a magassággal nagyon jó tested lehet.

Nem is gnom törpe hanem van rendes magassága, de még nem is aránytalan zsiráf.

2021. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltál már koronás? Mert csak akkor mehetsz kondi terembe május 25-ig, utána már mehet bárki
2021. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Versenyzoivel is mehet.. 4 ezer a papir. De mar kezdik oket is oltani
2021. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!