Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig tart kockahasat...

Mennyi ideig tart kockahasat kiépíteni?

Figyelt kérdés

Elég duci voltam(92kg) ma 70kg kb 2 év mire lementem a tervezett 70 kilóra. Na de a hasamon még ott vannak a zsírpánácskák.. :D Régen elég sok kenyeret zabáltam,szinte mindenhez+rengetek sütit chipset de ez már a múlt... Edzeni(otthon,mert nem szeretem a konditermeket) kb 3 hónapja edzek, hasprés több formájában, + plank heti 3x(persze edzem a többi testrészem is a többi napon) meg próbálok odafigyelni mit eszek, ritka ha cukros üdítőt iszok, kb ha rendelek kaját az csak csirke mell, édesség az szinte 0, csak ilyen cukor mentes kekszet eszek azt is csak 1/nap ebéd után.


3 hónap alatt mikor végzek itthon az edzéssel, azt látom a tükörben, hogy halványan látszanak a kockák, de attól a zsírpárák ott vannak, de ha fekvéskor ráfeszítek a pocakom alatt kőkemény kockákat meg érezni..


Teljesen kitartó vagyok, csak mégis mennyi idő, vagy mit csináljak máshogy hogy jobban haladjon.


De úgy hogy ne rizsen meg csirkemellen meg salin kelljen élnem életem végéig, mert mostani étrendem átlagos.(kb csirkét 2x eszek 1 héten, tészta az ritka,)reggelire inkább a mogyoró féléket dióféléket szoktam csipegetni, meg a gyümölcsöt. Kerülöm a cukrot, lisztet elég jól.


Bocsi ha hosszú lett.



2021. júl. 27. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos hogy így lesz kocka hasad, oda nagyon nagyon jól belőtt étrend kell, ha nem akarsz koxolni
2021. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kalória deficit. Számolni kell. + Megfelelő fehérje/zsír/szénhidrát arány.
2021. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!