Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha definiálatlan vagyok az...

Ha definiálatlan vagyok az azt jelenti, hogy alacsony lehet a tesztoszteron szintem?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok mint egy butykos mint egy vizesballon, semmi forma. Ha diétázok akkor látszik valami minimális, de alapesetben semmi, pedig nem vagyok kövér.

2021. aug. 10. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan vagyok mint egy izmos nő! Pedig fiú vagyok.
2021. aug. 10. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak szimplán sok zsír van rajtad és ilyen a tested felépítése,nem kell komplex dolgokat belelátni.Menj el edzeni,ha van izom rajtad sokkal jobban fogsz kinézni
2021. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
viszonylag sok zsír, viszonylag kevés izom
2021. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van izom. Látom nem értitek a kérdést.



#3

Na de mi okozza szerinted, ha edzek, eszek, pihenek, tervezek mint a barom, aztán mégis ez van?

2021. aug. 10. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

nem azt mondtam hogy nincsen hanem az arány a rossz.

az nem ugyan az.


ha meg a hasad aránytalanul nagy akkor lehet fel vagy fújódva mert esetleg van valami étel allergiád.


egyébként:


"Na de mi okozza szerinted, ha edzek, eszek, pihenek, tervezek mint a barom, aztán mégis ez van?"


lehet hogy rosszul csinálod. ez is egy lehetőség.

2021. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja azt
2021. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!