Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Combom kerülete mennyit...

Combom kerülete mennyit nőlhet havi szinten?

Figyelt kérdés
Teszem azt keményen edzek?

2021. aug. 11. 20:40
A kérdező szavazást indított:
2-3 centi per hónap
5-6 cm per hónap
1 centi per hónap
10 centi per hónap
11 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ milyen szinten? Kezdő szinten akár több centit is.
2021. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy aktívan lábazol-e, csinálsz-e elég munkát rá, nem edzed-e túl magad, genetika stb.
2021. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Heti 2 kemény lábedzés ideális? Tehát guggolás?
2021. aug. 12. 13:34
 4/19 A kérdező kommentje:
Kezdő szint
2021. aug. 12. 13:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Kezdő szinten akár havi 3 centi vagy többet is, pláne ha keményen zsírosodsz. De mint írták sok dologtól függ, nem lehet egy egzakt számot mondani.
2021. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Combhajlítót is érdemes edzeni. Nem tudom, hogy otthon edzel-e vagy terembe, de érdemes beiktatni merevlábas felhúzást, vagy sima felhúzást. Ha terembe jársz combhajlítógépet. Az is számít.
2021. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Combhajlító hány százaléka a combnak?
2021. aug. 12. 18:03
 8/19 A kérdező kommentje:
Hátom is erősödik a guggolástól vagy inkább keressek más gyakorlatot ha nem jó a gerincem?
2021. aug. 12. 20:50
 9/19 anonim ***** válasza:

7: Passz. Mindkettő számít, hogyha az a célod, hogy minden irányból vastagodjon.


8: Elvileg csak stabilizál, de nem lesz tőle erősebb, ha hátedzés a cél. Ha gerinc problémáid vannak másképp is edzheted. Ha terembe jársz nagyon sok variáció van. Ha otthon edzel kevesebb. Terembe ott van a hackguggolás, smithkeretes guggolás, lábtoló, combfeszítő, stb. Ha otthon edzel akkor még a sima guggolásnak van pár variációja (Mondjuk ezeket terembe is tudod) ott van pl az előlguggolás. Itt kisebb súlyt fogsz tudni megmozgatni, meg kicsit kényelmetlen lehet a csuklónak én tegnap ezt csináltam, mert azelőtti napon felhúzásoztam és nem akartam megterhelni a derekamat. Ez kicsit derékbarátabb, csak viszont kényelmetlen lehet a csuklónak. Aztán ott a Zercher guggolás. Erről nem tudok sokat mondani, mert még nem csináltam csak videóból láttam. Itt megnézheted: https://www.youtube.com/watch?v=vpy4ADmlo1E&ab_channel=Scott..


De még itt van egy videó, ahonnan vehetsz néhány gyakorlatot sima guggolás helyére https://www.youtube.com/watch?v=CaZntkn57Wo&ab_channel=Valen..

2021. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem rossz
2021. aug. 13. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!