Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 10+ év rendes, progresszív,...

10+ év rendes, progresszív, következetes, natúr edzés után éves szinten mekkora az izomhipertrófia mértéke?

Figyelt kérdés

Számokban kifejezve?

https://www.youtube.com/watch?v=r4Hyli_4frY

A videóban 7:44-nél.

Az a 226 g nem túl meggyőző. :)

Szóval szerintetek ez érdemi?

Biztos ő sem ért hozzá...



2021. szept. 9. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Mi a kérdés a videóval kapcsolatban pontosan? Nem igazán értem, mi az hogy érdemi-e, meg milyen szempontból nem túl meggyőző a 226g?


Magára a kérdésre meg senki se tudja a választ, mert ahogy a videóban is beszél róla ez kismillió dologtól függ. Ha 30 évesen kezded, akkor 40 évesen valószínűleg semmit se fogsz már fejlődni, inkább örülhetsz ha megmarad ami van.

2021. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez reális. Az a baj, hogy sokan nem tudják elképzelni, hogy 10kg izom milyen rohadt sok. Van aki azt hiszi, hogy felszed annyit az első évben, de az csak illúzió. A chart alapján tehát egy 10 évnyi produktív edzéssel kb 11-17kg izmot tudsz felszedni, genetikától függően. Ha utóbbival számolsz akkor már nagyjából egy 25 körüli FFMI jön ki. Amúgy szerintem, akinek egy ilyen fizikum nem elég az amúgy sem marad naturál olyan hosszú ideig, akinek meg igen, és csak szeret edzeni, nem mindegy? Ezért érdemes találni valami célt az edzésben a kinézeten kívül vagy elkezdeni mellette egy másik sportot.
2021. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!