Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális, hogy a szobabicik...

Az normális, hogy a szobabiciklit nem ugyanolyan tekerni, mint a rendeset? Mindegyik ilyen?

Figyelt kérdés
(Ja, amúgy mit csinál a "scanner"?)
2021. nov. 2. 10:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
[Most vettem és tudatlan vagyok :D]
2021. nov. 2. 10:38
 2/21 anonim válasza:
100%

"Az normális, hogy a szobabiciklit nem ugyanolyan tekerni, mint a rendeset?"


Szerintem igen, bár rendes biciklivel is tekerhetsz a szobában, ha gondolod! :-)

2021. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
A kettes nem írt hülyeséget, vannak kinti biciklihez gyártott, állítható erősség állványok, amivel megemelheted a hátsó kereket, és tudod használni szobában is. Olcsóbb megoldás, mint egy szobabringa (ami sokszor azért drága, mert tele van szarva mindenféle kijelzővel, mérővel, aminek egyébként totálisan semmi értelme).
2021. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A rendes biciklim nincs nálam, a szobabicikli meg használtan volt olcsó, úgyhogy ez meg van oldva... :D

Csak nem értek hozzá, és kíváncsi vagyok, többféle meghajtású van-e, vagy mindegyik ugyanilyen?

2021. nov. 2. 11:17
 5/21 anonim válasza:
Mind ilyen.
2021. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

Ezio vajon legyőzhetné Haytham Kenwayt???

Van a szicíliai késes harcművészet, a Paranza Corta, Ezio Auditore bizonyára a mestere lehetett.

2021. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az olcsób szobabringák rettenetesen rosszak. Volt valami gagyi nekem is. A drágább márkásabbak lényegesen jobbak (kb 150 ezer ft) most olyan van, de igen, ez is más mit egy rendes kerékpár. A 200 ezer + ft ba kerülőket passzolom milyenek.
2021. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Drágábbra nincs pénzem... de azért az olcsóbbik is tűrhető azért, hatás szempontjából?
2021. nov. 2. 13:34
 9/21 anonim ***** válasza:
A 30 ezer ft környékieket kerüld el messzire ha jót akarsz.
2021. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már megvettem, és működik, a kérdés az, hogy mennyire effektív. Teljesen kuka, vagy alap szintnek jó ez is?
2021. nov. 2. 14:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!