Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidos gyulladáscsökkentő...

Szteroidos gyulladáscsökkentő gyógyszer mennyi pluszt tud adni edzésnél?

Figyelt kérdés

4mg medrol-t kell szedjek sajnos, ami egy szteroidos gyulladáscsökkentő, ez mennyire képes meggyorsítani a fejlődésem kondizás/fogyás+izomépítésben.

Újra kezdő vagyok ezért még tudom egyszerre a kettőt csinálni hatékonyan. Úgy vagyok vele, haár ezt kell szedjem akkor legyen valami plusz haszna is, a kérdés az, hogy egyáltalán számít-e ez mennyiség.



2021. nov. 16. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

[link]


" Medrol is a catabolic steroid. Using it will cause you to actually lose muscle! Medrol contains methyl prednisolone, which is a synthetic hormone with properties similar to your body’s own cortisol. "


röviden: nem

2021. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
A kérdező nem tud angolul.
2021. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Kortikoszteroid: magas kortizol,katabolizmus,az az izomvesztés,zsírfelhalmozódás.

Ami izom építésre jó az a anabolikus szteroid. A kettő között óriási különbségek vannak.

Mindkettő káros lehet.

2021. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Egybő 300 kilot nyomsz fekveállva bátya
2021. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki normálisan válaszolt. Annak aki nem, amint már írtam nem vagyok jártas ebben a témában.

És van valami amivel ezt valamilyen szinte tudom ellensúlyozni, hogy ne származzon hátrányom, hogy ne veszítsek izmot? Vagy teljesen elég az, hogy, ha edzek?

2021. nov. 16. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:

48 mg Medrolt szedek, kb olyan vagyok mint a puding. Nem szereztem több izmot, ellenben rendesen vizesedek, sokszor olyan a fejem, testem, mint a michlenbabának. És ez már a csökkentett adag, képzelheted mikor a majdnem 3szorosát kaptam, miket tesz az emberrel.

Tény, én nem edzek, nő is vagyok, de a Medrol nem izomépítésre van. Hanem arra, hogy a rendellenes kötőszöveti, Ízületi gyulladást pl megszüntesse.

2021. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na már most mint írtam,a két szer ellentétes hatású.

A kortikoszteroidok (medrol és társai): Chusing szindrómát okoznak (magas kortizol): ebből:jelentős vízvisszatartás,hold arc,zsírfelhalmozódás,striák,izmok katabolizmusa,inzulinrezisztencia rosszabb esetben cukorbetegség következik be. A vesére és a májra ez is nagyon káros.

Az izmok katabolizmusát (fogyatkozását) mint mellékhatást: ellensúlyozni nem nagyon lehet,valóban régen erre voltak kitalálva az Anabolikus szteroidok,de ezeknek is máj és vese károsító hatásuk lehet.

(Jelenleg Magyarországon nincs olyan gyógyszer, amivel ezt meglehetne akadályozni,folynak valóban kutatások erre vonatkozóan gyógyszerekkel, de azoknak a használatát sem javaslom, mivel KÍSÉRLETI STÁDIUMBAN VANNAK. Sajnos hogy már megjelentek a szürkezónás kategóriában legálisnak nevezve)


Gondolj bele a két szert együtt alkalmazni (Anabolikus szteroid-Kortikoszeroid: Tuti KO a szervezetednek hosszabb távon!!!!!

Anabolikus szteroidot írtak még fel: izomsorvadásra,égési sérülésekre,tesztoszteron hiányra (főként erre),anorexiára.


Nem tudom kortikoszteroidot mire kapsz,de azért a mellékhatásokra számíts,és arra is hogy lehet nem lesz erőd edzeni. Sajnos sok bőrgyógyász pattanásokra is felír antibiotikumot,kortikoszteroidot "szépészeti kezelésként". Na most én azt mondom az ilyen orvos kösse fel magát. Lehet jó tüneti megoldásnak,de a probléma gyökerét kell megkeresni.


Összegezve: ha arra akarsz anabolikus szteroidot szedni, hogy a kortikoszteroid által bekövetkezett, izomkatabolizmust megakadályozd: FELEJTSD EL! Mint írtam a kettőnek együtt súlyos mellékhatásai lehetnek.

(Bár véleményem szerint a Kortikoszteroid jóval károsabb mint az Anabolikus szteroid, de együtt alkalmazni baromság)


Járj el edzeni,egyél normálisan,és max egy kis aminosavval megpróbálkozhatsz hogy hátha segít.

2021. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

Hány kérdést írsz ki egy nap átlagban?

Mondjuk, egy hét átlagát nézzük:))

Tényleg csak kíváncsi vagyok

2021. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6os te mi a halalra szedtel 150mg medrolt? En 8mgot szedtem 1honapig covid utan, borzasztó egy gyogyszer..
2021. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!